Єпископ Вишневський Спиридон взяв участь в урочистостях з нагоди престольного свята храму на четь прпп. Антонія та Феодосія Печерських м. Василькова.

15 вересня 2022 року, в день пам’яті прпп. Антонія та Феодосія Печерських , керуючий Васильківським вікаріатством єпископ Вишневський Спиридон взяв участь в урочистостях з нагоди престольного свята храму на четь прпп. Антонія та Феодосія Печерських м. Василькова.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Даміан архієпископ Фастівський. Його Високопреосвященству співслужили Високопреосвященніший Миколай архієпископ Васильківський, єпископ Вишневський Спиридон, благочинний Васильківського округу прот. Андрій Гоєнко, духовенство та гості храму в священному сані. Після Божественної Літургії було звершено молебень та Хресний хід навколо храму. По завершенні богослужіння Преосвященні архієреї звернулися до присутніх з архіпастирським словом. Архієпископ Даміан привітав настоятеля та парафіян храму з Престольним святом.