Звершена перша Божественна Літургія в тимчасовому храмі общини на честь святої мучениці Ірини

Сьогодні, 31 жовтня 2021 року, в Неділю 19-ту по П’ятидесятниці та день пам’яті святого Апостола та Євангелиста Луки, завдяки зусиллям парафіян, була звершена перша Божественна Літургія в тимчасовому храмі общини на честь святої мучениці Ірини, яку очолив настоятель ієрей Олександр Лук’яненко.

Богослужіння будуть проходить на постійній основі за адресою: С. Червоне , Васильківський район, вул. Васильківська 28.
Богослужбові дні – неділя та двунадесяті свята. за детальною інформацією звертайтеся на сторінку храму у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/st.irina.church

Нагадаємо, що 10 жовтня 2021 року, в с. Безп’ятне Васильківського вікаріатства Київської єпархії, в дерев’яному храмі на честь святої мучениці Ірини сталася пожежа. Попередня причина загоряння – замикання електропроводки.
Свій благодійний внесок Ви можете перерахувати за реквізитами:

Карта Приватбанку настоятеля храму Лук’яненко А. Н.
4149 4393 1090 1396

Прохання, при перерахуванні коштів на реквізити храму, в призначенні платежу вказувати тільки “БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК”.
Карта общини ключ до рахунку
4246 0010 0257 4378

Хай Господь благословить всіх бдагодійників!